Stručna praksa u redakciji zabavnog programa UNA TV

U potrazi smo za studentom koji bi želeo da svoju profesionalnu karijeru gradi kao novinar zabavne redakcije, a sada je spreman da počne sa učenjem novinarstva u redakciji UNA televizije.

Naši urednici i novinari pomoći će vam da svoje znanje koje ste do sada stekli na fakultetu primenite u praksi, ali i da razvijete dodatne veštine iz oblasti televizijskog novinarstva.

Praksa u zabavnoj redakciji UNA televizije podrazumeva praćenje događaja iz sfere kulture, šoubiznisa i umetnosti. Sa našim novinarima možete učestvovti u snimanju i kreiranju priča o najistaknutijim ličnostima domaće, regionalne i svetske javne scene. Praksa podrazumeva i samostalan odlazak na teren za koji ćete biti adekvatno pripremljeni i obučeni.
Pored usavršavanja vaših novinarskih veština, možete očekivati i vežbe dikcije i podršku u  razvoju ostalih talenata potrebnih za rad na televiziji.

Uslovi:
  • redovan student
  • pismenost i informisanost
  • rad na računaru
  • motivisanost, kreativnost i fleksibilnost
Prednosti:
  • poznavanje šoubiznis scene
  • znanje engleskog jezika
  • spremnost za angažovanje u večernjim časovima
Praksa se obavlja u redakcijskim prostorijama UNA televizije u Beogradu u trajanju od 3 meseca, sa fleksibilnim radnim smenama koje traju četiri sata.

Konkurs je otvoren do 20.aprila  2024. godine, a prijave je moguće poslati na mejl adresu zorana.tomasevic@unaworld.com
Za prijavu na konkurs potrebno je poslati motivaciono pismo.