Stručna praksa u kompaniji UNA tv

U potrazi smo za studentom koji bi želeo da svoju profesionalnu karijeru gradi kao novinar informativne redakcije, a sada je spreman da počne sa učenjem novinarstva u redakciji UNA televizije.

Naši urednici i novinari pomoći će vam da svoje znanje koje ste do sada stekli na fakultetu primenite u praksi, ali i da razvijete dodatne veštine iz oblasti televizijskog novinarstva.

Praksa u informativnoj redakciji UNA televizije podrazumeva pretragu relevantnih domaćih i stranih izvora informacija, brzo reagovanje na događaje, predlaganje tema, kao i kreiranje i objavljivanje TV priloga. Sa našim novinarima možete se naći i na licu mesta najinteresantnijih događaja, kao i susresti sa važnim ličnostima našeg javnog života.

Uslovi:

• redovan student
  • pismenost i informisanost
  • rad na računaru
  • motivisanost, kreativnost i fleksibilnost

Praksa se obavlja u redakcijskim prostorijama UNA televizije u Beogradu u trajanju od 3 meseca, sa fleksibilnim radnim smenama koje traju četiri sata.

Konkurs je otvoren do 16. februara 2024. godine, a prijave je moguće poslati na mejl adresu zorana.tomasevic@unaworld.com
Za prijavu na konkurs potrebno je napisati motivaciono pismo.