Studentska praksa u kompaniji AIRSERBIA

Pozivaju se studenti osnovnih i master studija Univerziteta u Beogradu sa Fakulteta organizacionih nauka, Fakutleta političkih nauka i Ekonomskog fakulteta da se prijave za obavljanje studentske prakse u kompaniji Air Serbia, u okviru organizacione jedinice Marketing.

Otvorene su dve pozicije, u sektoru “Guest Experience” i “Trade Marketing”.

Praksa će trajati od 16. juna do 16. septembra 2021.

Prijave traju do 4. juna na portalu www.studentskapraksa.com,  gde je potrebno da studenti naprave nalog u Zoni za studente, dodaju svoj CV i iz Baze praksa odaberu praksu za koju žele da se prijave.

Studentska praksa u kompaniji Air Serbia, od 2021. godine, realizovaće se na bazi strateškog partnerstva sa Univerzitetom u Beogradu u oblasti teorijskog i praktičnog razvoja pojedanaca i institucija učesnika, kao jedna od aktivnosti za ostvarivanje saradnje, pored ostalih koje uključuju gostujuća predavanja, posete kompaniji itd.

Kroz program studentske prakse kompanije Air Serbia prošlo je u poslednjih pet godina preko 150 studenata, a neki su dobili priliku i da ostanu u njoj. Pridružite im se!