Studenski program – Generacija 2018 u kompaniji Mercator S

GENERACIJA 2018

Ako si apsolvent ili student master studija i imaš:

• ·         Hrabre ideje
  • ·         Disciplinovan si, a slobodan
  • ·         Slediš stras i želiš uspeh
  • ·         Pažljivo slušaš, a imaš šta i da kažeš

Onda si baš ti prava osoba za Generaciju 2018!

Projekat Generacija 2018 je program stučne prakse koji traje šest meseci u nekom od područja: Trading i Category Management, IT, Logistika, Veleprodaja, HR, Marketing, Pravni poslovi ili Finansije. Tokom trajanja programa uvek imaš podršku, uz tebe su mentor i buddy.

Proces selekcije je sledeći:

U program ulazi 20 kandidata. Tokom šest meseci želimo da ti pružimo znanje i iskustvo, i mogućnost da nakon završenog programa budeš deo naše kompanije.

O programu

Projekat Generacija 2018 je program stručne prakse koji traje 6 meseci, tri faze po dva meseca. Program je organizovan tako da svaka faza predstavlja stepenicu više u zaduženjima i odgovornostima.

Na početku programa, odnosno u prvoj fazi se najpre upoznaješ sa strukturom i organizacijom kompanije.

U drugoj fazi te uvodimo u poziciju Saradnika/Asistenta kroz usvajanje osnovnih procesa u području, poslovnih operacija, ekspertskih pojmova i linija komunikacija. Počinješ timski projekat “Generacija 2018 otvara MP objekat” sa ostalim kolegama iz programa.

Na kraju programa, odnosno u trećoj fazi očekuje se visok nivo samostalnosti na poziciji Saradnik/Asistent, završetak projekta i otvaranje maloprodajnog objekta zajedno sa ostalim kolegama koji su bili sa tobom u projektu Generacija 2018.

Prijavi se

Pošalji biografiju sa informacijama o aktivnostima u studentiskim organizacijama, angažovanjima na projektima i studentskim prosekom na:

• ·         mejl generacija2018@mercator.rs ili

popuni formular klikom na link: https://www.idea.rs/O-Idei/Karijere/Generacija-2018

Video u kom može da se vidi atmosfera u kompaniji i iskustva mlađih kolega se nalazi na sledećem linku: https://we.tl/PMjNpeWMlx