Nagradni konkurs kompanije Philip Morris International – Indeks je moj pasoš

Kako je Philip Morris u Srbiji kreirao svoju prvu fejsbuk stranicu u maju 2017. godine, pripremili smo niz raznih aktivnosti od kojih je ovo prva koja je namenjena isključivo studentima.

Naime, u vreme kada više od polovine mladih ljudi u Srbiji nikada nije putovalo u inostranstvo, kompanija Philip Morris pripremila je veliko iznenađenje za 20 studenata – dvodnevno putovanje u Bolonju. Tokom boravka u Bolonji, studenti će imati priliku da uživaju u razgledanju najstarijeg univerzitetskog grada na svetu, šetaju najvećim očuvanim starim gradskim jezgrom Italije, ali i da posete jednu od najsavremenijih fabrika kompanije Philip Morris.

Kako bi bili deo ovog nezaboravnog putovanja, studenti će moći da se prijave na nagradni konkurs „Ove jeseni indeks je moj pasoš“ i predstave sebe u najboljem svetlu kroz autorsku fotografiju i kratak opis. Dvadeset najboljih prijava koje na originalan i inspirativan način odgovore na jednu od tri ponuđene teme – timski rad, preduzetnički duh i učenje, boraviće 16. i 17. novembra u Bolonji.

Jedna fotografija i nekoliko inspirativnih rečenica je sve što je potrebno za učešće u nagradnom konkursu koji te može odvesti na nezaboravno putovanje u Bolonju! Saznaj više na: