Stručna praksa za studente Fakulteta organizacionih nauka u oblasti građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture

Želimo da vas obavestimo da je otvoren konkurs za obavljanje stručne prakse za studente Univerziteta u Beogradu u preduzećima, kompanijama, agencijama, upravama i sektorima Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture.

Program prakse će se realizovati u tri ciklusa tokom školske godine, a u okviru prvog ciklusa za studente Fakulteta organizacionih nauka  obezbeđena su  22  mesta za stručnu praksu (koliko će biti i u drugom i trećem ciklusu). Konkurs je otvoren do 22. januara.

U prilogu se nalazi poziv za studente kao i pregled svih mesta za stručnu praksu.

Detaljnije ПОЗИВ ЗА ОБАВЉАЊЕ ПРАКСЕ У ОБЛАСТИ ГРАЂЕВИНАРСТВА, САОБРАЋАЈА И ИНФРАСТРУКТУРЕ – Факултет организационих наука